NapnutyStrop na Facebooku 0903 762 154 · 0903 466 879
Napnutý stropný podhľad budúcnosti.
Napnuté stropyUvodTechnologiaReferencieFotogaleriaKontaktNapnuté stropy
Napnuté stropy       Technické údaje       Inštalácia podhľadov       Vzorkovník

Napnuté stropy - výnimočná technológia, rýchla a jednoduchá inštalácia, široká škála aplikácií.

Napnuté stropy - podhľad budúcnosti Napnutý strop je fólia unikátnych vlastností: nehorľavá, antistatická, hygienická, odolná proti vlhku, s tvarovou pamäťou, ale i vysoko estetická. Napnuté stropy sú po zameraní vyrábané na mieru. Inštalácia do obvodových líšt alebo na pomocné konštrukcie je rychlá a čistá. Napriek tomu, že je to výrobok nový a dalo by se povedať, že nadčasový, použiť ju môžete prakticky všade: v moderných i v klasických interiéroch, pre navodenie intimity, pre čiste estetický zážitok, ale i pre funkčné účely.

Montáž Napnutých stropov je ľahko uskutočniteľná v akomkoľvek interiéri, i v ťažko prístupných miestach. Vzhľadom k tomu, že Napnutý strop je ukotvený len do obvodových líšt, nie je to veľký zásah do stávajúceho interiéru, a preto je jeho použitie veľmi vhodné napríklad pre rekonštrukcie. Je to materiál antistatický, v bežnom prostredí nevyžaduje žiadnu údržbu, váhovo prakticky nezaťažuje váš stávajúci strop.

Ideálne použitie je v priestoroch bazénových hál, kde lesklá fólia poskytne jedinečný estetický efekt a zároveň jej vlhko v bazéne vôbec nevadí. Napnutý strop Vám zachráni zariadenie interiéru, keďže táto fólia je schopná udržať až 100 l vody na 1 m2, takže ak sa stane, že Vás niekdo vytopí, alebo Vám bude pretekať strecha, nemusíte se ničoho obávať, táto fólia vodu udrží v sebe. Čo spraviť potom? Stačí zavolať našu firmu, my Vám strop odhákneme a vodu hadicou odstránime a nebudete mať poškodený koberec, nábytok, či iné zariadenie interiéru. Fóliu potom jelenicovou kožou očistíme, zahrejeme a znovu zahákneme. Pretože má tvarovú pamäť, vrátí sa do pôvodného vypnutého stavu.

Napnuté stropy - podhľad budúcnosti

Rozhodli ste sa pre renováciu?

Napnutý strop v rekordnom čase zakryje v miestnosti všetky nedostatky pôvodného stropu, škvrny, potrubie, medzery medzi panelmi, staré rozvody, elektrické vedenie a podobné neestetické veci. Ak sa v budúcnosti budete chcieť k týmto rozvodom dostať stačí, aby sme previedli demontáž fólie a potom ju namontovali späť. Do Napnutých stropov je možné osadiť akýkoľvek typ svietidiel - lištové svietidlá, podvešané svietidlá, lustre, klimatizácie, požiarne či poplachové čidlá. Nad Napnuté stropy je možné osadiť i reproduktory. Ak vás trápí výška stropu, Napnutý strop zníži príliš vysoký strop, alebo naopak opticky zvýši príliš nízky strop.

Rozhodli ste sa len zvýšiť dekoratívnosť Vášho bývania? Nie je nič lepšieho a jednoduchšieho, než zvoliť Napnutý strop, pohrať sa s farbami, tvarmi, kombinovať povrchy a efekt je zaručený.